Tālrunis: +371 29190664   |   E-pasts: peonijustadi@gmail.com

PiegādePeonijas podos tiks izsūtītas pēc 20.augusta, bet kailsakņi pēc 20 oktobra.

Ja vienā  pasūtījumā ir podi un kailsakņi vai pavasara kailsakņi un rudens , tad viss tiks nosūtīts rudenī. Ja vēlas ātrāk, tad tas jānorāda komentāra ailītē.

 

catalog engPiegāde uz Omniva pakomātu, pakošana un pakomāta izmaksas LV 6.00 € | Lietuva, Igaunija - 10 €

Pasūtot preci interneta veikalā, kā piegādes veidu izvēlieties „Omniva”. No adrešu saraksta izvēlieties sev ērtāko terminālu. Izvēloties preces saņemšanu ar "Omniva" pakomātu starpniecību uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīta pavadzīme avansa maksājuma veikšanai, pasūtījums tiks izsūtīts 1-3 darba dienu laikā, pēc apmaksas saņemšanas. Kad prece būs ievietota Jūsu izvēlētajā terminālā, Jūs saņemsiet īsziņu ar adresi un sūtījuma saņemšanas kodu savā mobilajā tālrunī. Saņemot šādu īsziņu, droši dodieties uz norādīto terminālu. Omniva ekrānā izvēlieties “Saņemt sūtījumu”, ievadiet piecciparu sūtījuma saņemšanas kodu, ko saņēmāt īsziņā, un izvēlieties „Atvērt nodalījumu”. Līdz ko nodalījuma durtiņas ir atvērušās, Jūs varat izņemt savu sūtījumu!

Maksimālais sūtījuma izmērs Omniva terminālos - 38*38*64cm un svars 30kg.


 

catalog eng Piegāde ar kurjeru 10.00 €  | Lietuva, Igaunija - 20 €

Kurjers piegādā preci uz Jūsu izvēlēto adresi . Šāda piegāde piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties tikai internetbankā vai ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no peonijustadi.lv rēķinu pa e-pastu). Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē.


Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet mob.t. +371 29190664 vai rakstiet mums e-pastu uz peonijustadi@gmail.com.

  • ĒRTA PIEGĀDE OMNIVA PAKOMĀTOS

  • ZINOŠI PĀRDEVĒJI

  • BEZMAKSAS PROJEKTI